Perşembe, 19 Eylül 2019
Güncel ANTALYA’DA ÇANAKKALE SESLERİ

Antalya Çanakkaleliler Derneği tarafından, Kepez Belediyesi ve YÖRSİAD’ın (Yörük Sanayici ve İş İnsanları Derneği) destekleri ile Çanakkale “18 Mart Deniz Zaferi ve Geçmişten Geleceğe Tarihi Yolculuk” adı altında bir program gerçekleştirdi.


Ekonomi/Turizm YÖRSİAD’DAN ATSO’YA ZİYARET

YÖRSİAD (Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği) ATSO (Antalya Ticaret ve Sanayi Odası )’na bir ziyaret gerçekleştirdi.


Güncel YÖRSİAD, ANTALYA ÇAĞDAŞ EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFI İLE YARDIMA KOŞTU

YÖRSİAD (Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği) her yıl olduğu gibi bu yıl da Runatolia’da yer alarak, koşarak eğitime destek verdi. YÖRSİAD Başkanı M.Aykut Ege ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ANTÇEV ( Antalya Çağdaş Eğitim ve Kültür Vakfı ) adına koşarak, bağışları ile kız öğrencilerin eğitimlerine katkı sağladılar.


Ekonomi/Turizm YÖRSİAD’DAN GÜNEŞ ENERJİSİNE DESTEK

ICCI-Uluslararası Enerji ve Çevre Fuar ve Konferansı tarafından ilki 9 Ocak’ta İzmir’de düzenlenen “Enerji Sohbetleri”nin ikincisi, “Türkiye’de Güneş Enerjisi Sektöründeki Yatırımlar, Gelişmeler ve Beklentiler” başlığıyla Antalya’da Akra Barut Otel’de GÜYAD sponsorluğunda ve YÖRSİAD’ın (Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği) destekleri ile gerçekleştirildi.


Güncel VALİ KARALOĞLU’NA YÖRÜK KEYFİYESİ

YÖRSİAD (Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği)’nden Vali Münir Karaloğlu’na ziyaret...


Kültür/Sanat YÖRSİAD, BALENİN YILDIZLARI GALA GECESİ’NDE

Şef Bujor Hoinic yönetimindeki Antalya Devlet Opera ve Balesi Orkestrası eşliğinde gerçekleştirilen "Balenin Yıldızları Gala Gecesi" sanatseverlerin büyük ilgisini çekti.


Güncel YÖRSİAD ÜYE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

YÖRSİAD (Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği) Başkanı Aykut Ege ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Antalyalılara 36 yıldır alanında profesyonel hizmet sunan YÖRSİAD üyesi Nazif Eken'i hem mağazasında ziyaret edip sektörel konularda bilgiler aldılar hem de hem de kendisinin verdiği öğle yemeğine katıldılar.


Güncel YÖRSİAD’DA KONU “UYGULAMADA ARABULUCUK”

T.C. Adalet Bakanlığı Hukuk İşleri Genel Müdürlüğü Arabuluculuk Daire Başkanı Hakan Öztatar, YÖRSİAD’ın konuğu oldu


Güncel YÖRSİAD’DA KONU “MİAMİ’Mİ, ANTALYA’MI?”

Konuk konuşmacı olarak duayen turizmci ve sektör tarafından “Her şey Dahil” Sisteminin kurucusu Dr. Cem Kınay, YÖRSİAD’ın konuğu oldu


Güncel YÖRSİAD, RUNATOLİA MARATONUNDA 
AÇEV'İN 'İLK İŞ BABALIK' KAMPANYASI İÇİN KOŞTU

Maratona, YÖRSİAD’ın desteklediği ve sponsor olduğu Balkan Dağ Koşusu Şampiyonu Milli sporcu Yasemin Zengin’de katılırken, AÇEV'in “İlk İş Babalık” kampanyasına destek olan Yörük Sanayici ve İş Adamları hem koştular hem de kampanyaya destek oldular.


Güncel YÖRSİAD 550 KİŞİLİK İFTAR ÇADIRI KURACAK

Yörük Sanayici İş Adamlarının Geleneksel İftar Çadırı etkinliği Ramazan ayı boyunca devam edecek


Güncel YÖRSİAD’DAN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE KEŞKEK

YÖRKAM VE YÖRSİAD, Akdeniz Üniversitesi Bahar Şenlikleri kapsamında Yörük kültürünü tanıtıyorlar


Kemer YÖRSİAD’DAN YÖRKAM’A ZİYARET

YÖRSİAD, kısa bir süre önce Akdeniz Üniversitesi bünyesinde kurulan, YÖRKAM’a (Yörük Kültürü Uygulama ve Araştırma Merkezi) bir ziyaret gerçekleştirdi.


Sağlık/Kadın Medical Park Antalya’dan YÖRSİAD’a Kanser BilgilendirmesiMedical Park Antalya Hastane Kompleksi Medikal Onkoloji Bölümü'nden Prof. Dr. Hakan Bozcuk YÖRSİAD (Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği ) üyelerine ürolojik kanserler başta olmak üzere diğer kanser türleri konusunda bilgiler verdi.


Ekonomi/Turizm “ANTALYA’YI DÜNYANIN DAVOS’U YAPACAĞIZ”

3. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirerek yoluna kararlılık ile devam eden YÖRSİAD (Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği ), üyelerinin özveri ve destekleri ile Antalya’nın birleştirici gücü olarak çalışmalarına devam ediyor.


Güncel YÖRSİAD EĞİTİM AKADEMİSİNDE KONU

Anne ve çocuklara yönelik eğitim projeleri üreten AÇEV (Anne Çocuk Eğitim Vakfı) YÖRSİAD ( Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği ) ’ın daveti ile Antalya’ya geldi.


Siyaset YÖRSİAD’dan CHP’ye “Hayırlı olsun” ziyareti

YÖRSİAD (Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği ) Başkanı Semih Beken ve Yönetim Kurulu Üyeleri CHP Antalya İl Başkanlığını ziyaret etti.


Siyaset YÖRSİAD’ın konuğu Tütüncü

YÖRSİAD (Yörük Sanayici ve İş Adamlar Derneği ) Aralık ayı olağan toplantısını Porto Bello Otel’de gerçekleştirdi. Kepez Belediye Başkanı Av. Hakan Tütüncü’nün misafir olarak katıldığı yemeğe YÖRSİAD Başkanı Semih Beken ile Yönetim Kurulu ve üyeleri katıldı.


Siyaset Kurtcephe, YÖRSİAD’ın konuğuydu

YÖRSİAD’ın (Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği ) 2011 faaliyet yılı Kasım ayı olağan toplantısı Porto Bello Otel’de gerçekleştirdi.


Siyaset MHP Antalya İl Başkanlığı YÖRSİAD’la buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanlığının SES VER TÜRKİYE Seçim çalışmaları 05.05.2011 Tarihinde YÖRSİAD (Yörük Sanayi İş Adamları Derneği) nin Konya altı PORTO BELLO Otelde vermiş olduğu kahvaltıda iş adamlarıyla buluştular.


Güncel “4. Akdeniz İş Fırsatları Zirvesi” Kapanış Kokteyli

Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden Akdeniz Üniversitesi, Girişimci Üniversite olma misyonundan hareketle iş hayatına hem yeni hem de profesyonel adaylar kazandırmak üzere 5 – 6 Nisan 2011 tarihleri arasında Cam Piramit’te iki gün süreyle “4. AKDENİZ İŞ FIRSATLARI ZİRVESİ” ni düzenledi.


Güncel YÖRSİAD’dan TBMM Başkanı M. Ali Şahin’e ziyaret

YÖRSİAD (Yörük Sanayici İş Adamları Derneği) ‘ın Ankara çıkarması. YÖRSİAD Başkanı Semih Beken ve yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Gökhan, Aykut Ege, Musa Taşkın, Seyfettin Şahin, Okan Aktaş, Kahraman Yücel ve Fatih Çelik Ankara’ya giderek, TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin’i makamında ziyaret ettiler.


Güncel ASAT altyapı çalışması yapılacak caddeleri açıkladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğü (ASAT), önümüzdeki 1 aylık süreçte, Kızılırmak, Narenciye, Tınaztepe caddeleri ile Perge Bulvarı’nda altyapı çalışması yapılacağını belirterek, vatandaşları uyardı.


Güncel Toroslar´dan Akdeniz´e Antalya lezzetleri..

Antalya Tanıtım Vakfı´nca (ATAV) hazırlanan, ´´Toroslar´dan Akdeniz´e Antalya Lezzetleri´´ adlı kitap yayınlandı.


E-bülten Gurubu

bize katılın ...