Salı, 24 Eylül 2019
Ekonomi/Turizm COĞRAFİ İŞARETLİ ÜRÜNLER ZİRVESİ’NDE ANTALYA RÜZGARI

Antalya Ticaret Borsası (ATB), Antalya Ticaret Odası (ATO) tarafından bu yıl ikincisi Ankara’da düzenlenen Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi’ne katıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın katılımıyla gerçekleşen Zirve’de Antalya Valiliği, Antalya Ticaret Borsası, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası, Antalya Tarım ve Orman Müdürlüğü’nün işbirliğiyle Antalya standı açıldı.


Güncel ANTALYA TİCARET BORSASI’NDAN ESKİ BAŞKANLARA VEFA

Antalya Ticaret Borsası (ATB), Birleştirilmiş Meslek Komiteleri Toplantısı’nda eski başkanları ağırladı.


Ekonomi/Turizm “ANTALYA, ZEYTİNYAĞINI TANITMALI”

Antalya Ticaret Borsası’nın (ATB) düzenlediği Zeytinyağı Sektörel Analiz Toplantısı, ATB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Halil Bülbül başkanlığında Borsa Toplantı Salonu’nda yapıldı.


Ekonomi/Turizm SÜTTE BİRLİK ZAMANI

Antalya Ticaret Borsası (ATB), üyelerinin sorunları ve çözüm önerilerini gündeme getirmeye devam ediyor. Süt üretimi ve pazarlaması alanında faaliyet gösteren süt kooperatifleri temsilcileriyle düzenlenen çalışma toplantısı, ATB Yönetim Kurulu Üyeleri Halil Bülbül ile Hüseyin Simav’ın katılımıyla Borsa Toplantı Salonu’nda yapıldı.


Ekonomi/Turizm "ENFLASYONDA İYİLEŞME İKİ AY DAHA SÜRER"

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) ve Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) açıkladığı Ağustos ayı enflasyon rakamlarını değerlendirdi. Ağustos ayında tüketici enflasyonunun (TÜFE) beklentinin çok altında aylık yüzde 0.86, yıllık ise yüzde 15.01 ilan edildiğini belirten Çandır, enflasyonun geçen yılın aynı ayında yüzde 2.30 olduğunu anımsattı.


Güncel ATB BAŞKANI ALİ ÇANDIR'IN 30 AĞUSTOS MESAJI

Antalya Ticaret Borsası (ATB), Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı:


Ekonomi/Turizm BAKAN VARANK’TAN YÖREX’E DESTEK

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, TOBB Reel Sektör ArGe Uygulama Daire Başkanı Fatih Soysal, Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyt Doğan ile birlikte Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ı ziyaret etti.


Güncel ATB BAŞKANI ÇANDIR’DAN 15 TEMMUZ MESAJI

Antalya Ticaret Borsası (ATB) ve Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle mesaj yayımladı. Çandır, mesajında şunları kaydetti:


Güncel Başkan Semih Esen, ATB Yönetimini ağırladı


Göreve başladığı günden bu güne tebrikleri kabul eden Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen son olarak, Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır ve Yönetim Kurulu Üyelerini kabul etti.


Güncel İş dünyasından Başkan Uysal’a ziyaret

Antalya’da iş dünyasının temsilcileri Muratpaşa’da yüzde 65’lik rekor bir oyla yeniden belediye başkanlığına seçilen Ümit Uysal’ı makamında ziyaret ederek seçim başarısı dolayısıyla kutladı.


Döşemealtı ATB Yönetimden Başkan Genç’e hayırlı olsun ziyareti

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır ve Yönetimi, Döşemealtı’na gelerek 31 Mart Mahalli İdareler seçimini kazanarak başkanlık koltuğuna oturan Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç’i ziyaret edip hayırlı olsun temennisinde bulundular.


Ekonomi/Turizm AROMATİK BİTKİLER BORSA’DA KONUŞULDU

Antalya Ticaret Borsası(ATB), tarım sektörünün gelişimini sağlamak için çalışmalarını sürdürüyor. Antalya Ticaret Borsası’nın düzenlediği Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Sektörel Analiz Toplantısı, Borsa toplantı salonunda yapıldı.


Ekonomi/Turizm ENFLASYON KAFAYI KALDIRDI

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) ve Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) açıkladığı Ocak ayı enflasyon rakamlarını değerlendirdi.


Güncel ATB BAŞKANI ÇANDIR’DAN YENİ YIL MESAJI

Antalya Ticaret Borsası (ATB), Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, yeni yıl nedeniyle mesaj yayımladı.


Güncel Başkan Uysal, “İddialıyız”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Batı Akdeniz Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (BAKSİFED), Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) ve Daha İyi Yargı Derneği’nce düzenlenen toplantıda, “Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezi’ni hizmete açtık. İddialıyız, güzel şeyler yapacağız” dedi.


Güncel ATB BAŞKANI ÇANDIR’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Antalya Ticaret Borsası(ATB), Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Ramazan Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı.


Ekonomi/Turizm ENFLASYON TAM GAZ

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) ve Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) açıkladığı Mayıs ayı enflasyon rakamlarını değerlendirdi.


Ekonomi/Turizm TEK HANELİ ENFLASYON ZORLAŞIYOR

Antalya Ticaret Borsası (ATB) ve Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) açıkladığı Nisan ayı rakamlarını değerlendirdi.


Ekonomi/Turizm ATB'DEN KORKUTELİ KARYAĞDI ARMUDUNA PATENT BAŞVURUSU

Antalya Ticaret Borsası (ATB), Korkuteli Karyağdı Armudu için coğrafi işaret başvurusunda bulundu. ATB’nin başvurusu Türk Patent ve Marka Kurumu’nun Coğrafi İşaret ve Geleneksel Ürün Adı Bülteni’nde yer aldı.


Ekonomi/Turizm ATB’DEN TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU’NA ZİYARET

Seçim dönemini geride bırakan Antalya Ticaret Borsası (ATB), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti.


Ekonomi/Turizm ATB YENİ DÖNEMİN İLK MECLİSİNİ TOPLADI

Antalya Ticaret Borsası (ATB), organ seçimlerinin ardından yeni dönemin ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi. ATB Meclisi, Meclisin en yaşlı üyesi Yusuf Karasu’nun başkanlığında toplandı.


Ekonomi/Turizm YÜKSEK SEYİRLİ ENFLASYON

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV), Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumu'nun açıkladığı Mart ayı enflasyon rakamlarını değerlendirdi.


Güncel SPOR YAZARLARI DERNEĞİ’NDEN BORSA’YA ZİYARET

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Antalya Şube Yönetimi, Antalya Ticaret Borsası’nı (ATB) ziyaret etti.


Ekonomi/Turizm TURMEPA'YA YOĞUN İLGİ

TÜYAP tarafından düzenlenen Boat Antalya ve Oto Show Fuarı'nda Deniz Temiz Derneği'ne (TURMEPA) yoğun ilgi gösterildi.


Ekonomi/Turizm ŞUBAT ENFLASYONU UMUTLANDIRDI

Antalya Ticaret Borsası (ATB) ve Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) açıkladığı Şubat ayı enflasyon rakamlarını değerlendirdi.


Ekonomi/Turizm TÜFE SON 6 YILIN EN DÜŞÜĞÜ ÇIKTI

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) ve Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) açıkladığı Ocak ayı enflasyon rakamlarını değerlendirdi.


Ekonomi/Turizm ENFLASYON KONTROL DIŞI

Antalya Ticaret Borsası (ATB) ve Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) açıkladığı Aralık ayı ile 2017 yılı enflasyon rakamlarını değerlendirdi.


Güncel ATB BAŞKANI ÇANDIR’DAN YENİ YIL MESAJI

Antalya Ticaret Borsası(ATB), Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, yeni yıl nedeniyle mesaj yayımladı.


Ekonomi/Turizm ÇANDIR’DAN ENFLASYON DEĞERLENDİRMESİ: "BU RAKAMLARLA HEDEF TUTMAZ"

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) ve Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) açıkladığı Ekim ayı enflasyon rakamlarını değerlendirdi.


Güncel Muratpaşa’dan Vakıf Zeytinliği’ne asfalt

Muratpaşa Belediyesi, Antalya’nın kent merkezindeki en büyük yeşil alanı Vakıf Zeytinliği’nin bozulan yollarında 2 kilometre asfalt çalışması yaptı.


Ekonomi/Turizm BAGEV BAŞKANI ÇANDIR’DAN ENFLASYON DEĞERLENDİRMESİ

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) ve Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) açıkladığı Eylül ayı enflasyon rakamlarını değerlendirdi.


Ekonomi/Turizm YÖREX YİNE ZİRVEDE

Antalya Ticaret Borsası (ATB) öncülüğünde TOBB’un desteğiyle 8’ncisi düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX’e 161 bin 104 ziyaretçi katıldı. Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, fuarı önümüzdeki yıl yurtdışına taşıma hedefinde olduklarını bildirdi.


Döşemealtı Yörex’e Döşemealtı Belediye standı damga vurdu

Antalya Ticaret Borsası'nın (ATB), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) desteğiyle bu yıl 8'incisi düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX) sona erdi.


Güncel Başkan Uysal’dan YÖREX’e tam not

Bu yıl 8’incisi düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX’i ziyaret eden Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal,“Antalya Ticaret Borsası’nın (ATB) öncülüğünde Anadolu’nun tüm renklerinin bu fuarda biraraya geldiğini görüyoruz. Bu renklerin oluşturduğu Türkiye burada hissetmek, yaşamak tek kelimeyle harika” diye konuştu.


Döşemealtı Döşemaltı Belediyesi YÖREX’de Yörük kültürünü tanıtıyor

Antalya Ticaret Borsası'nın (ATB), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) desteğiyle bu yıl 8'incisi düzenlediği Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX) görkemli bir törenle kapılarını ziyaretçilere açtı. 70 il ve KKTC'den 125'i oda ve borsa, 16 kalkınma ajansı, 71 farklı kurum ve kuruluşun yanı sıra 200'ü aşkın firma ve 400'den fazla katılımcı yer aldığı fuara Döşemealtı Belediyesi standı damga vurdu.


Ekonomi/Turizm Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX 8'inci kez açıldı

Antalya Ticaret Borsası'nın (ATB), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) desteğiyle bu yıl 8'incisi düzenlediği Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX) başladı.


Güncel EMNİYET MÜDÜRÜ VE REKTÖRE YÖREX DAVETİ

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır beraberindeki ATB Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan, ATB Yönetim Kurulu Üyeleri Halil Bülbül ve Cüneyt Doğan ile birlikte Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya’yı ziyaret etti.


Ekonomi/Turizm TÜRKİYE’NİN EN RENKLİ FUARI YÖREX KAPILARINI AÇIYOR

Antalya Ticaret Borsası (ATB) öncülüğünde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) desteğiyle bu yıl 8’incisi ANFAŞ EXO Center’da düzenlenecek Yöresel Ürünler Fuarı, 13 Eylül Çarşamba günü kapılarını açıyor.


Döşemealtı Döşemealtı, 'YÖREX'e renk katacak

Antalya Ticaret Borsası tarafından TOBB’un desteği ve “Sizin oraların nesi meşhur” sloganı ile düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX, 13-17 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek. Fuara 70 ilden 400’ün üzerinde kurumsal katılım gerçekleşecek. Döşemealtı Belediyesi ilçenin dünyaca ünlü Döşemealtı halısı ve diğer zenginliklerini tanıtıp, YÖREX'e renk katacak.


Ekonomi/Turizm ÇANDIR’DAN ENFLASYON DEĞERLENDİRMESİ

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV), Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan Ağustos ayı enflasyon verilerini değerlendirdi.


Ekonomi/Turizm "TARIMDA İSTİHDAM AZALDI"

Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü, Antalya Ticaret Borsası ve Tarım Konseyi işbiriliğinde yürütülen “Tarım Çalışanlarının Sosyal Güvenliğinde Yenilikçi Yaklaşımlar “çalıştayı düzenlendi.


Güncel ÇANDIR’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Antalya Ticaret Borsası (ATB) ve Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) Başkanı Ali Çandır, Kurban Bayramı mesajı yayımladı.


Güncel BORSA’DAN VALİ VE BAŞKANLARA YÖREX DAVETİ

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetimi, bu yıl 8’incisi 13-17 Eylül tarihlerinde EXPO Center’da düzenlenecek Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX’e protokolü davet etti.


Güncel MURATPAŞA’DAN YÖREX’E DESTEK

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; ATB Başkanı Ali Çandır ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ni, makamında konuk etti. Çandır, Başkan Uysal’ı; YÖREX’e davet etti


Ekonomi/Turizm KADIN ELİ YÖREX'TE

Antalya Ticaret Borsası (ATB) öncülüğünde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) desteğiyle bu yıl 8’incisi 13-17 Eylül’de ANFAŞ EXPO Center’da düzenlenecek Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX kırsal kalkınma ve kadın istihdamına da katkı sağlıyor.


Ekonomi/Turizm YÖREX HEYECANI BAŞLIYOR... 8. YÖREX DANIŞMA KURULU TOPLANDI

Antalya Ticaret Borsası (ATB) öncülüğünde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin desteğiyle bu yıl 8’incisi düzenlenecek Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX’in hazırlık çalışmaları başladı.


Ekonomi/Turizm ÇANDIR’DAN ENFLASYON UYARISI: “TEK HANEYE DÜŞEN ENFLASYONA DİKKAT”

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV), Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan 2017 Temmuz ayı enflasyon rakamlarını değerlendirdi.


Ekonomi/Turizm ATB ÜYELERİ URGE PROJESİYLE YURTDIŞINA AÇILACAK

Antalya Ticaret Borsası(ATB), ihracat potansiyeli bulunan üyelerini uluslararası pazarlara açmak için Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi (URGE) projesini hayata geçiriyor.


Ekonomi/Turizm HAZİRAN ENFLASYONU YIL SONU İÇİN UMUT VERDİ

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) ve Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) açıkladığı Haziran Ayı enflasyon rakamlarını değerlendirdi.


Güncel ATB BAŞKANI ALİ ÇANDIR’DAN BAYRAM MESAJI

Antalya Ticaret Borsası (ATB), Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Ramazan Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı.


Ekonomi/Turizm TARIM ENFLASYONUN SEBEBİ DEĞİL

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) ve Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) açıkladığı Mayıs ayı enflasyon rakamlarını değerlendirdi.


Güncel ANSİAD 7. BAHARA MERHABA KOKTEYLİ YAPILDI

Antalya Sanayici İşadamları Derneği (ANSİAD), geleneksel Bahara Merhaba Kokteyli'nin 7'ncisi gerçekleştirildi


Ekonomi/Turizm ENFLASYON BEKLENTİNİN ÜZERİNDE

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) ve Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) açıkladığı Nisan ayı enflasyon rakamlarını değerlendirdi.


Güncel ATB BAŞKANI ÇANDIR'DAN 23 NİSAN MESAJI

Antalya Ticaret Borsası (ATB), Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.


Siyaset ATB BAŞKANI ÇANDIR’DAN REFERANDUM DEĞERLENDİRMESİ

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, anayasa değişikliği paketini içeren referandum sonucunu değerlendirirken, iş dünyasının beklentilerini dile getirdi.


Ekonomi/Turizm ATB YÖNETİMİNDEN TARIM İL MÜDÜRÜ'NE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır, Yönetim Kurulu Üyeleri Halil Bülbül, Hüseyin Simav, Cüneyt Doğan ve Süleyman Ersan'la birlikte Antalya Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'ne atanan Mustafa Özen'i ziyaret etti.


Ekonomi/Turizm ENFLASYONDA SON 13 YILIN REKORU

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV), Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumu'nun açıkladığı Mart ayı enflasyon rakamlarını değerlendirdi.


Ekonomi/Turizm MİLLİ İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ BORSA'DA ANLATILDI

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Müşterek Komite Toplantısı, ATB Toplantı Salonunda yapıldı. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Nejat Deniz ile İŞKUR İl Müdürü Veli Tekkanat’ın konuk olarak katıldığı ATB Müşterek Komite Toplantısında, ATB üyelerine TOBB ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı arasında imzalanan protokolle hayata geçirilen Milli İstihdam Seferberliği kapsamındaki teşvik ve destekler anlatıldı.


Ekonomi/Turizm BORSA ÜYELERİNE NEFES KREDİSİ LİMİTİ YÜKSELTİLDİ

TOBB tarafından oda ve borsaların katılımıyla başlatılan Nefes Kredisi kampanyasında, 50 bin TL olan kredi limiti 150 bin TL’ye yükseltildi.


Ekonomi/Turizm "ENFLASYONDA ÇİFT HANEYİ ERKEN GÖRDÜK"

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) ve Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) açıkladığı Şubat ayı enflasyon rakamlarını değerlendirdi.


Güncel ATB YÖNETİMİNDEN TÜREL'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Simav, Halil Bülbül, Cüneyt Doğan ve Süleyman Ersan'la birlikte Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'i yeni hizmet binasında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileğinde bulundu.


Ekonomi/Turizm ENFLASYON YILIN İLK AYINDA BEKLENTİNİN ÜZERİNDE

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) ve Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) açıkladığı ocak ayı enflasyon rakamlarını değerlendirdi.


Ekonomi/Turizm BATI AKDENİZ ENFLASYONU TÜRKİYE’NİN EN DÜŞÜĞÜ OLDU

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV), Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) açıkladığı Aralık ayı enflasyon rakamlarını değerlendirdi.


Güncel ATB BAŞKANI ÇANDIR’DAN YENİ YIL MESAJI

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır yeni yıl mesajı yayınladı.


Ekonomi/Turizm KASIM AYI TÜKETİCİ ENFLASYONUNU TARIM VE GIDA KURTARDI

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV), Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, TÜİK’in açıkladığı kasım ayı enflasyon rakamlarını değerlendirdi.


Ekonomi/Turizm EKİM ENFLASYONU, FAİZ DÜŞÜŞÜNE DEVAM İÇİN GÖZ KIRPTI

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV), Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, TÜİK’in açıkladığı Ekim ayı enflasyon rakamlarını değerlendirdi.


Aksu BAŞKAN ŞAHİN YÖREX AÇILIŞINDA

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) desteği ile Antalya Ticaret Borsası (ATB) tarafından düzenlenen, 7. Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX) Antalya EXPO Center'da açıldı.


Ekonomi/Turizm ANTALYA ZEYTİNYAĞINI MARKALAŞTIRACAK ADIMLAR ATILIYOR

Antalya Ticaret Borsası(ATB), kökleri Pamfilya dönemine dayanan Antalya’daki zeytin ve zeytinyağı sektörünü canlandırmak için çalışmalarını sürdürüyor.


Ekonomi/Turizm ATB BAŞKANI ÇANDIR, BAŞBAKAN’A ANTALYA EKONOMİSİNİ ANLATTI

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, TOBB’un Ankara’da düzenlediği 9. Ticaret ve Sanayi Şurası’nda, Antalya’daki oda ve borsalar adına Antalya ekonomisinin sorun ve beklentilerini dile getirdi.


Ekonomi/Turizm KADIN GİRİŞİMCİ DESTEKLENECEK

Antalya Ticaret Borsası(ATB), kadınların iş gücüne katılımını sağlamak ve ekonomiye katkısını artırabilmek için “Üreten Kadın Projesi” başlatıyor.


Ekonomi/Turizm EYLÜL’DE ENFLASYON REKOR KIRARAK DÜŞTÜ

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV), Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, eylül ayı enflasyon rakamlarına ilişkin değerlendirmede bulundu.


Ekonomi/Turizm ENFLASYON BEKLENTİNİN ÜZERİNDE GERİLEDİ

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV), Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan 2016 Ağustos ayı enflasyon verilerini değerlendirdi.


Güncel HAYDİ ANTALYA ÇİÇEK FESTİVALİ'NE

Süs bitkileri ve kesme çiçek sektöründe söz sahibi olan Antalya, bu yıl 12'nci kez çiçeğin hasat bayramı Çiçek Festivali'ni kutluyor. 2 milyon dal çiçeğin kullanılacağı Festival'de çiçeklerle süslenen 9 araç kortejde yer alacak. Festivalde 1000 adet EXPO bileti halka ücretsiz dağıtılacak.


Ekonomi/Turizm SON 3 YILIN EN DÜŞÜK ENFLASYON ORANI

Antalya Ticaret Borsası (ATB) ve Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan Nisan ayı enflasyon rakamlarını değerlendirdi.


Güncel ATB BAŞKANI ALİ ÇANDIR'IN 23 NİSAN MESAJI

Antalya Ticaret Borsası (ATB), Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Ekonomi/Turizm GIDADAKİ DÜŞÜŞ MART ENFLASYONUNU AŞAĞI ÇEKTİ

Antalya Ticaret Borsası (ATB) ve Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan Mart ayı enflasyon rakamlarını değerlendirdi.


Güncel ALİ ÇANDIR'DAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Antalya Ticaret Borsası (ATB)Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Sevimçok’un vefatı nedeniyle başsağlığı mesajı yayımladı.


Güncel ANSİAD'DAN ATB'YE ZİYARET

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Erdoğan, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır'ı ziyaret etti. ATB Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan'ın da bulunduğu ziyarette Antalya'nın ekonomisi değerlendirildi.


Ekonomi/Turizm ENFLASYON ŞUBAT'TA EKSİDE

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV), Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan 2016 Şubat ayı enflasyon rakamlarını değerlendirdi.


Ekonomi/Turizm YILLIK ENFLASYON HEDEFİ AŞTI

BAGEV ve ATB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, 2015 enflasyonunun hedefin üzerinde olduğunu belirtirken, yüksek enflasyonda tarımın etkisine dikkat çekti.


Güncel ATB BAŞKANI ÇANDIR'DAN YENİ YIL MESAJI

Antalya Ticaret Borsası (ATB) ve Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, yeni yıl mesajı yayınladı.


Güncel "Antalya'nın Kahyası" Erdoğan Kahya kitabını imzaladı

Antalya Gazeteciler Cemiyeti’nin kurucu ve eski başkanlarından gazeteci Erdoğan Kahya, ´Antalya’nın Kahyası´ adlı kitabını imzaladı.


Serik ATB Serik'teki üyeleriyle iftarda buluştu

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Ramazan ayında geleneksel hale getirdiği iftar yemeğine ilçelerde devam ediyor. ATB Serik’teki üyeleriyle iftarda bir araya geldi.


Güncel Aydın zeybeği yöresel ürünler fuarı'nda

Antalya Ticaret Borsası (ATB) tarafından bu yıl kapsamı genişletilerek 20-24 Haziran 2012 tarihleri arasında Antalya EXPO Center’da düzenlenecek 3. Yöresel ve Geleneksel Ürünler Fuarı, Anadolu insanının emeğini, kültürünü, doğasını ortaya koyarak hazırladığı zenginlileri bir araya getirecek.


Güncel Antalya çiçek festivaline hazırlanıyor

Antalya bu yıl 8’incisi düzenlenecek Çiçek Festivali’ne hazırlanıyor. 2016 yılında ‘Çiçek ve çocuk’ temalı EXPO’ya ev sahipliği yapacak Antalya’da 25-27 Mayıs’ta Çiçek Festivali düzenlenecek.


Güncel Ziraat Fakültesi öğrencilerine coğrafi işaret anlatıldı

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Gençlik Grubu, Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Topluluğu öğrencilerine yönelik eğitim çalışmalarını sürdürüyor.


Ekonomi/Turizm Antalya, Yöresel Ürünler Fuarı’na hazırlanıyor

Yöresel ve Geleneksel Ürünler Fuarı Danışma Kurulu toplandı.


Güncel "Sütümüze sahip çıkalım"

Antalya Ticaret Borsası (ATB), süt sektörünün sorunlarını düzenlediği panelle gündeme getirdi.


Kültür/Sanat ATB korosundan burslu öğrenciler yararına konser

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Türk Sanat Müziği Korosu, Akdeniz Sosyal Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği (ASEK) yararına konser verdi.


Güncel 7. Çiçek Festivali Basın Ödülleri sahiplerini buldu

Antalya’da 21 Mayıs 2011’de gerçekleştirilen 7. Çiçek Festivali kapsamında Antalya Gazeteciler Cemiyeti sekreteryasında düzenlenen “En İyi Fotoğraflı Gazete Haberi” ve “En İyi Görüntülü TV Haberi” Yarışmalarının Ödül Töreni, Antalya Gazeteciler Cemiyeti’nde yapıldı.


Güncel Bir nikah, dört başkan

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan’ın kızı Nahide Kayan hayatını Pirelli Lastikleri bayii İlker Altay ile birleştirdi.


Ekonomi/Turizm ATB, tıbbi aromatik bitkileri gündeme getirdi

Antalya Ticaret Borsası’nın düzenlediği (ATB) Tıbbi Aromatik Bitkiler Sektörel Bilgilendirme Toplantısı, ATB toplantı salonunda yapıldı.


Siyaset Zeytinpark A.Ş. kuruluyor

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, ATB Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan, Yönetim Kurulu üyeleri Recep Özkul, Erdoğan Ekinci, Mahmut Ruhi Alpagot, Ata Sönmez, Halil Bülbül ile birlikte, ATB’nin 2009 yılında 20 yıllığına Vakıflar Bölge Müdürlüğü’nden kiraladığı 2 bin 800 dönümlük Vakıf Çifitliği’ne ilişkin basın toplantısı düzenledi.


Ekonomi/Turizm Yerel tarım ve gıda ürünlerine standart gelecek

Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Antalya İl Koordinatörlüğü’ne atanan Hüseyin Özdamar, TSE Antalya Personel ve Sistem Belgelendirme Müdürü Kaya Kars ile birlikte Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır’ı ziyaret etti.


Güncel TODOSK üyelerinden Siyah Mersin yürüyüşü

Antalya Ticaret Borsası (ATB) tarafından yürütülen ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına bağlı Tarımsal Araştırmalar Genel Müdürlüğü (TAGEM) tarafından desteklenen “Endüstriyel amaçlı organik siyah mersin yetiştiriciliğinin geliştirilmesi” projesi kapsamında, Serik ilçesine bağlı Yumaklar köyüne mersin hasadı ile ilgili bir gezi düzenlendi.


Kültür/Sanat ATB Korosu'ndan konser

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Türk Sanat Müziği Korosu, Türkiye Yardım Sevenler Derneği yararına konser verdi.


Siyaset Böcek: “Konyaaltı yaşanabilir bir ilçe”

Antalya Ticaret Borsası’nın (ATB) Ekim ayı meclis toplantısı ATB Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan başkanlığında toplandı. Meclisin bu ayki konuğu Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek oldu.


Ekonomi/Turizm Akdeniz zeytinine sahip çıkıyor

Antalya Ticaret Borsası (ATB) ile Zeytindostu Derneği’nin işbirliği, Antalya Valiliği’nin desteğiyle düzenlenen Zeytin ve Zeytinyağı Sektörü 10. Ortak Akıl ve Güçbirliği Toplantısı, 25 Ekim Salı günü Atatürk Kültür Merkezi Perge Salonu’nda yapılacak.


Güncel ATB’den Cumhuriyet Başsavcısı'na ziyaret

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, ATB Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan, Yönetim Kurulu üyeleri Mahmut Ruhi Alpagot, Halil Bülbül ve ATB Genel Sekreteri Ahmet Erol Köksalan ile birlikte Antalya’da göreve başlayan Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Baş’ı makamında ziyaret etti.


Elmalı ATB'den Elmalı'da iftar yemeği

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Ramazan ayı nedeniyle Korkuteli’den sonra Elmalı İlçesi’nde de iftar düzenledi. İftar yemeğinden önce ATB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır ve yönetim kurulu üyeleri, Elmalı Belediye Başkanı Hüseyin Altıntaş ve ilçe tarım müdürlüğü ve vergi dairesini ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde borsanın çalışmaları anlatıldı.


E-bülten Gurubu

bize katılın ...